12/5/19

Οκτώ Συνδυασμοί στο Δήμο Θερμαϊκού - Ολα τα ονόματα


Από το Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης η ανακήρυξη των οκτώ (8) συνδυασμών  για τον Δήμο Θερμαϊκού είναι:

 Συνδυασμός  «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΛΗ
ΚΑΨΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΓΩΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΗΡΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
6. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΠΟΡΙΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΔΑΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΙΑΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΘΕΟΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
5. ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΟΥ
10. ΜΠΡΑΪΝΑΤΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
11. ΝΙΚΟΝΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
12. ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΠΡΙΜΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
15. ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
16. ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
17. ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΨΑΛΑ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΝΤΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΡΗΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Συνδυασμός  «ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
ΤΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΟΥΚΚΑΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΤΣΙΩΜΗ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝH
3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΖΑΠΡΙΑΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΟΥΝΤΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΜΠΑΛΑΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΜΠΟΥΡΝΟΥΞΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11. ΜΠΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
12. ΝΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΠΕΣΚΟΥ ΛΕΝΚΑ του ΡΗΓΑ
14. ΠΕΤΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
15. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΟΥ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
17. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΖΩΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
18. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΓΙΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΕΠΕΛΕΚ ΓΟΥΡΤΖΙΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (ΣΕΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΜΑΝΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
8. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
9. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟ

Συνδυασμός  «Το μέλλον ….Τώρα
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΜΟΜΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
4. ΜΠΡΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΛΕΩΝΟΣ
5. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΑΡΔΕΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΚΙΖΙΛΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
3. ΚΟΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΝΘΟΥ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΜΗΝΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΜΠΑΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ
11. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΑΚΟΣ ΓΑΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
14. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΤΣΟΜΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΧΑΪΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
 

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΚΑΜΠΟΓΙΑΝ ΣΑΜΨΩΝ του ΛΙΟΥΝΤΒΙΓΚ
2. ΜΠΑΣΙΟΥΔΗ ΟΛΓΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΕΝΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΓΙΑΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
8. ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) Τους παρακάτω συνδυασμούς υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 μονίμων κατοίκων του Δήμου Θερμαϊκού, Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης:

Συνδυασμός «ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»,
ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
3. ΓΚΑΒΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
4. ΓΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΛΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
8. ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΛΤΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΝΙΚΙΤΙΝΑ ΛΙΑΝΑ του ΕΛΓΚΟΥΤΖΑ
13. ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
14. ΣΑΛΑΧΩΡΑ – ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΦΩΤΙΟΥ
15. ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
16. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΤΣΟΓΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΧΑΡΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΓΚΑΒΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΝΟΝΤΑΡ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΡΑΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΟΛΕΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΑΒΒΑ
8. ΦΙΡΙΠΠΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Περαίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2. ΒΑΛΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΔΕΛΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
5. ΚΛΕΙΤΣΑ ΣΑΡΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΛΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΟΥ
9. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΣΤΑ
10. ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΗΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΑΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Συνδυασμός  «ΘΕΡΜΑΓΙΚΟΣ»

ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΕΣΜΕΡΛΗ ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
9. ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΤΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΤΣΑΠΟΥΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3. ΒΕΡΓΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΕΣΤΗ
4. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
5. ΒΟΥΖΙΚΑ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΔΗΜΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΔΟΛΙΑΝΙΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
11. ΖΗΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
12. ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΛΑΛΙ του ΝΤΑΡΤΣΟ
15. ΚΑΣΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16. ΚΟΥΣΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
17. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
18. ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
19. ΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
22. ΣΟΧΑΚΙΑΝ ΣΠΑΡΤΑΚ του ΤΖΟΝΙΚ
23. ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
25. ΦΩΤΟ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΚ
26. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΟΥΡΓΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΘΕΟΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
7. ΜΙΣΑΛΕΜΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΛΙ
8. ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΠΟΤΣΗ ΚΑΛΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΣΤΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΖΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Αγγελοχωρίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Αγίας Τριάδος
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
5. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Επανομής
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΒΑΚΟΝΤΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΓΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7. ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΤΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Μεσημερίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Νέας Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΡΙ του ΓΚΙΑ
2. ΒΑΡΣΑΜΟΓΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΙΤΣΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Κοινότητα Νέων Επιβατών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΚΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΙΣΗΧΡΟΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΗΣΗ
5. ΠΛΑΚΟΤΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΑΡΜΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Κοινότητα Ν. Κερασιάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΚΤΣΕΛΗ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΥΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΡΑΦΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΦΡΥΣΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Κοινότητα Περαίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ
2. ΒΑΒΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΣΑΑΚ
4. ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΥΛΟ
5. ΚΑΖΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ(ΔΑΚΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΚΕΝΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΑΛΙΚ του ΑΛΜΠΕΡΤ
9. ΚΟΥΛΚΟΥΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΜΑΥΡΙΑΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΜΠΟΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
13. ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
14. ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Συνδυασμός  «ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Δήμαρχος για όλους»
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΥ
3. ΖΑΒΕΡΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΙΑΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΟΥΛΙΑΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΟΥΧΟΥΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΑΤΤΗ) του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
10. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΕΤΕΡΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΙΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΚΑΖΟΥΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΚΑΛΛΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΥ
10. ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
11. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
13. ΛΙΓΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14. ΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΜΠΙΡΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΠΟΤΣΗ ΦΥΝΤΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΝΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
18. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23. ΤΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΤΣΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ (ΜΑΡΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΥΤΑΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
27. PERRONE ΚΑΖΑΝΑ LUKIA του ANIELO
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
5. ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ (ΘΡΑΣΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ΆΓΓΕΛΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
7. ΣΒΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΖΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΦΩΤΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
10. ΧΑΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
11. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
Κοινότητα Αγγελοχωρίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΕΪΜΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
4. ΡΕΤΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
5. ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Αγίας Τριάδος
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΚΕΡΕΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΔΙΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΖΑΠΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
5. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΜΑΚΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Κοινότητα Επανομής
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΚΑΝΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΑΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΠΕΤΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
8. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΣΤΡΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Μεσημερίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΕΚΙΝΤΖΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
7. ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Νέας Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΜΗΝΑ
2. ΚΑΛΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΙΝΔΕΡΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΣΤΑΜΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΠΟΪΔΑΝΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
9. ΤΑΒΑΓΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
Κοινότητα Νέων Επιβατών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (TΕΡΨΗ) του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
5. ΜΑΛΤΗ ΖΩΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΡΟΥΦΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΕΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΤΖΙΑΜΙΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Ν. Κερασιάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ
2. ΔΩΡΟΔΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΥΤΛΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΛΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
7. ΜΑΝΤΖΑΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Περαίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΆΝΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10. ΚΩΝΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΠΑΤΣΙΚΑ ΞΥΝΙΑ ΕΥΠΡΑΞΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΧΑΡΗ
13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Συνδυασμός  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ»
ΜΩΡΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
(Υποψήφια Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΙΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΖΗΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΙΩΓΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΖΩΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
7. ΜΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΠΑΜΠΑΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΝΙΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΑΝΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12. ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
15. ΤΣΑΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΤΣΑΝΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
17. ΤΣΙΟΡΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΧΑΤΖΑΡ ΝΟΥΧΑ του ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ του ΚΑΧΑΜΠΕΡ
2. ΜΟΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΠΕΣΣΑ ΜΩΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΕΣΣΑΣ ΜΩΡΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΟΥΒΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Κοινότητα Αγγελοχωρίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΔΗΜΑΡΕΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΣΕΡΑΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΙΚΑΛΑ ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
Κοινότητα Επανομής
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ
2. ΚΑΤΣΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Νέας Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Περαίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ
3. ΔΑΒΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΖΟΥΝΑΡΕΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6. ΜΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΜΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
10. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
11. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΤΡΟΥΛΙΑΛΗ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟ
Συνδυασμός  «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τον Θερμαϊκό»:
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Eπανομής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
5. ΚΟΕΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΞΥΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΣΤΑΜΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
11. ΧΕΛΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Θερμαϊκού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΓΙΑΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
7. ΓΟΥΝΑΡΗ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΙΑ (ΕΜΜΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΘΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
11. ΚΕΠΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ
12. ΚΥΜΟΥΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΛΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΜΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
20. ΡΟΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΤΣΙΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
23. ΤΣΟΥΤΗ ΓΚΕΡΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΚΗ
24. ΦΕΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
25. ΦΛΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
26. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
27. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΜΑΝΟΛΙΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
Εκλογική Περιφέρεια Μηχανιώνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΤΗΝΙΔΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΑΡΑΔΗΜΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ του ΜΑΡΤΙΝ
5. ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΣΧΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΑΤΑΓΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
11. ΤΣΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
12. ΦΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Κοινότητα Αγίας Τριάδος
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΟΚΤΗΜΩΝΟΣ
7. ΤΣΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Νέων Επιβατών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΒΟΥΚΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΛΑΒΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΔΥΤΙΝΟΥ ΘΕΟΚΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣΓΑΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΚΟΣΜΑ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΙΑΝΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΤΣΙΓΚΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Κοινότητα Περαίας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΚΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
5. ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΑΛΛΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΟΚΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10. ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΓΚΕΝΑΝΤΙ
12. ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ
13. ΤΣΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Τους παρακάτω συνδυασμούς υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των 300 μονίμων κατοίκων του Δήμου Θερμαϊκού, Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης:
Κοινότητα Μεσημερίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας
Α. Τον συνδυασμό «ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ», χωρίς έμβλημα του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΒΕΡΓΟΥ ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ συζ. ΠΑΥΣΑΝΙΑ
3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

www.orizontasnews.gr
ΝΕΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΡΕΠΟΡΤΑΖ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Με ένα κλικ στην οθόνη σας!

.

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP