30/4/14

Οι υποψήφιοι του συνδιασμού τουκ. Τσαμασλή ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ





ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΘΕΡΜΑγΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΤΣΑΜΑΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ


(υποψήφιος Δήμαρχος)











ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ









1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

1
ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μηχανικός Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης

2
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΑΡΧΕΛΑΟΥ
Εκπαιδευτικός

3
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Εκπαιδευτικός

4
ΓΕΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Φοιτητής Γυμναστικής Ακαδημίας

5
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

6
ΚΑΡΑΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

7
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
του
ΗΡΑΚΛΗ
Ανώτατος Αξιωματικός Στρατού Ξηράς ε.α.

8
ΜΕΣΜΕΡΛΗ-ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Νοσηλεύτρια

9
ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Ελεύθερος επαγγελματίας

10
ΠΕΤΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
του
ΜΙΛΤΙΑΔΗ
Αγρότης

11
ΠΡΑΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
Ιδ. Υπάλληλος

12
ΣΤΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός

13
ΤΖΕΚΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΠΟΛΥ)
του
ΜΙΧΑΗΛ
Οικονομολόγος-Επιχειρηματίας

14
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΑΡΓΥΡΗ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Χημικός Μηχανικός










2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

1
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
του
ΔΙΟΓΕΝΗ
Σπουδάστρια

2
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Δασολόγος-Περιβαλλοντολόγος

3
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Αντιναύαρχος Πολ.Ναυτικού ε.α.

4
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΘΩΜΑ
Εργολήπτης Δημοσίων Έργων

5
ΕΛΜΠΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙ
του
ΟΤΑΡΙ
Ξενοδοχοϋπάλληλος

6
ΖΑΡΙΦΕ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Μαία

7
ΚΑΛΑΜΒΟΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Επιθεωρήτρια Συστημάτων Ποιότητας

8
ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
του
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
Δικηγόρος

9
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
Επιχειρηματίας

10
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Οικονομολόγος

11
ΛΙΓΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ (ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Επιχειρηματίας

12
ΛΟΦΤΣΑΛΗ-ΤΣΙΑΜΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΦΟΝΗ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

13
ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Οστρακαλιεύς

14
ΜΙΡΖΟΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ
του
ΑΠΕΤΝΑΚ
Έμπορος

15
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού ε.α.

16
ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

17
ΜΠΑΝΩΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Γεωπόνος

18
ΝΤΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Απόφοιτος ΤΕΙ Διοίκησης και Οικονομίας

19
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
Επιχειρηματίας

20
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποστράτηγος Ελληνικής Αστυνομίας ε.α.

21
ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΤΕΛΗΣ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
Ελεύθερος Επαγγελματίας

22
ΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΦΙΛΟΚΤΗΜΟΝΟΣ
Σύμβουλος Επιχειρήσεων

23
ΠΡΑΣΟΥΛΗ-ΤΑΡΣΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Πτυχιούχος Αγγλικής Φιλολογίας

24
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Πολιτικός Μηχανικός

25
ΤΑΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Επιχειρηματίας

26
ΤΖΕΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ
του
ΝΙΚΟΛΑΚΗ
Φιλόλογος

27
ΤΡΟΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Επιχειρηματίας

28
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Αξιωματικός Πολεμικής Αεροπορίας ε.α.

29
ΤΣΙΟΤΡΑ ΒΑΪΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Φιλόλογος

30
ΦΑΡΙΝΗ-ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
του
ΜΙΧΑΗΛ
Παιδίατρος

31
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Πτυχιούχος Νομικών και Οικονομικών Επιστημών - Υπάλληλος Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας

32
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΤΑΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Επιχειρηματίας










3. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

1
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Καθηγητής Μέσης Εκπαίδευσης

2
ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διακοσμήτρια-Χρηματοοικονομική Σύμβουλος

3
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού

4
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Συνταξιούχος ΟΤΕ

5
ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ιχθυολόγος

6
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Έμπορος

7
ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Φοροτεχνικός

8
ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΣΑΒΒΑ
Φανοποιός

9
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΣΕΜΤΣΟΥΚ ΜΑΡΙΑ
συζ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δημόσιος Υπάλληλος

10
ΠΙΝΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Οικιακά

11
ΠΡΑΦΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
Ελεγκτής ΟΑΣΘ

12
ΤΖΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Μηχανικός

13
ΧΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Φυσικοθεραπευτής










1. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

1
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΕΡΕΚΗ (ΚΙΚΗ)
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Μικροπωλητής

2
ΖΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
Επιχειρηματίας

3
ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Ηλεκτρολόγος

4
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

5
ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
συζ
ΣΑΒΒΑ
Τουριστικές Επιχειρήσεις

6
ΝΤΑΟΥΤΟΒΙΤΣ ΝΤΕΝΙΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Μπάρμαν










2. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

1
ΓΚΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αγρότης

2
ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Επιχειρηματίας

3
ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
του
ΑΣΤΕΡΙΟΥ
Αγρότης

4
ΝΤΑΒΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ)
του
ΦΩΤΙΟΥ
Εκπαιδευτικός

5
ΠΡΩΪΟΥ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Οικιακά

6
ΤΣΑΠΟΥΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
Συνταξιούχος









3. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

1
ΕΝΕΧΕΙΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ)
του
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

2
ΚΟΜΠΟΥΛΑΣΒΙΛΙ ΦΕΡΙΝΤΕ
του
ΜΟΥΣΤΑΦΑ
Ιδ.Υπάλληλος

3
ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
Υπαξιωματικός Λιμενικού Σώματος

4
ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

5
ΜΟΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
του
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
Αλιεύς

6
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΙΣ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ελ.Επαγγελματίας










4. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

1
ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
Καθηγητής Αγγλικών

2
ΚΟΡΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δημόσιος Υπάλληλος

3
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ-ΚΕΡΑΜΗΔΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΠΑΤΡΑ)
συζ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Οικιακά

4
ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ - ΑΚΡΙΒΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Σπουδαστής

5
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Νοσηλεύτρια

6
ΠΑΛΑΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Ιδ.Υπάλληλος



















5. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΙΑΣ

1
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Αγρότης

2
ΒΑΛΑΣΗ ΑΝΝΑ
του
ΑΓΓΕΛΟΥ
Συνταξιούχος

3
ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ηλεκτρολόγος

4
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Συνταξιούχος

5
ΕΜΜΟΓΛΟΥ-ΣΑΦΛΕΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Ελ.Επαγγελματίας

6
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΛΑΛΙ
του
ΝΤΑΡΤΣΟ
Ιδ.Υπάλληλος

7
ΚΑΣΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Γεωλόγος Msc Περιβαλλοντολόγος-Διαχείριση Υδάτων

8
ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
Ελ.Επαγγελματίας

9
ΜΑΡΤΑΣΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
του
ΑΡΧΙΜΗΔΗ
Φυσικοθεραπευτής-Ποδοσφαιριστής

10
ΣΑΓΚΑΤΕΛΙΑΝ ΓΚΕΡΝΙΚ
του
ΑΝΔΡΕΑ
Επιχειρηματίας

11
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΙΣΗ - ΕΛΕΝΗ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Ιδ.Υπάλληλος

12
ΧΗΝΙΤΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
του
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Λογίστρια



















1. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

1
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
Ελ.Επαγγελματίας

2
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

3
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ)
του
ΙΩΑΝΝΗ
Ελ.Επαγγελματίας

4
ΤΣΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Ελ.Επαγγελματίας










2. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

1
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Μαία

2
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ιδ.Υπάλληλος

3
ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Επαγγελματίας Οδηγός

4
ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Οικιακά










3. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Καθηγητής Πολεμικών Τεχνών

2
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΘΕΟΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) συζ ΙΩΑΝΝΗ
του
ΣΥΜΕΩΝ
Ελ.Επαγγελματίας

3
ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκπαιδευτικός

4
ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ
του
ΒΟΛΟΝΤΙΑ
Άνεργη


www.orizontasnews.gr
ΝΕΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΡΕΠΟΡΤΑΖ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Με ένα κλικ στην οθόνη σας!

.

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP