6/9/12

Τέλεση Αγιασμών στις σχολικές μονάδες του Δήμου Θερμαϊκού



Οι τέλεση  Αγιασμών  στις σχολικές μονάδες
 στις Τοπικές  Κοινότητες του
 Δήμου Θερμαϊκού είναι:

ΑΓΙΑΣΜΟΙ 2012



ΣΧΟΛΕΙΟ
ΩΡΑ
ΙΕΡΕΑΣ
Στήλη1
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
09.00΄
π. Λάμπρος Χριπάτσιος

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
09.00΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής


ΕΠΑ.Σ
09.00΄
π. Λάμπρος Χριπάτσιος

1ο ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Αθανάσιος Χύτας

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.Ε.
08.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα

1Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
10.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

2Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής

3Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Αθανάσιος Χύτας

4Ο Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Αθανάσιος Χύτας

5o Δ.Σ. ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής

Δ.Σ. Ν. Ε.
09.00΄
π. Νεκτάριος Άντρα

Δ.Σ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
09.00΄
π. Καλλίνικος Παπαδόπουλος

1Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

2Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
08.30΄
π. Νικόλαος Κουρασαντζής

3Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

4Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
10.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

5Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
11.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

6ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.30΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

7ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Πετράκης

8ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
09.00΄
π. Αθανάσιος Χύτας

1Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν. Ε.
09.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα

2Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν. Ε.
10.00΄
π. Νεκτάριος Άντρα

3Ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ Ν.Ε.
09.30΄
π. Νεκτάριος Άντρα

ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
09.30΄
π. ΚαλλίνικοςΠαπαδόπουλος

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Μότας

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
09.00΄
π. Χρήστος Τσάνταλης

1ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
08.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης

2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Γιακαλής

1ο Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης

2ο  Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

3ο Δ.Σ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

Δ.Σ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
10.00΄
π. Νικόλαος Μπαξεβάνης

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Γιακαλής

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.00΄
π. Γεώργιος Γιακαλής

1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
10.00΄
π. Λάμπρος Φρύδας

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΜΗΧ/ΝΑΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Γιακαλής

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
10.00΄
π. Λάμπρος Φρύδας

ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
10.00΄
π. Νικόλαος Μπαξεβάνης

ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
09.30΄
π. Χρήστος Τσάνταλης

1ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
09.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης

2ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.00΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης

3ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
09.00΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης

4ο ΝΗΠ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10.30΄
π. Ιωάννης Κοτρώνης

ΝΗΠ. ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
09.00΄
π. Κωνσταντίνος Μότας

1ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.00΄
π. Βασίλειος Καραβασίλης

2ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
08.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

3ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

4ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30'
π. Γεώργιος Κατζιγκάς

5ο ΝΗΠ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ
09.30΄
π. Γεώργιος Κατζιγκάς











www.orizontasnews.gr
ΝΕΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΡΕΠΟΡΤΑΖ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
Με ένα κλικ στην οθόνη σας!

.

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP